Down to content

TensarTech NaturalGreen®

Çekici, tamamen doğal görünüm tercih edildiğinde veya çevre açısından hassas olan bölgelerde, TensarTech NaturalGreen çok yönlü ve tasarruf sağlayan 45˚'ye kadar toprak yüzey açıları için eğim çözümüdür. Sistem, kolayca kayan eğimlerin tamirinde ayrıca yeni dik eğimlerin oluşturulmasında kullanılabilmektedir.

Güçlendirilmiş toprak kütlesi içine yatay olarak yerleştirilen Tensar tek eksenli geogrid katmanlarının sağlamış olduğu uzun dönemli dayanım sayesinde, sistem sabit veya sert yüzey yerine erozyondan koruma malzemeleri ve doğal bitkilendirmeyi kaplama olarak kullanarak çoğu zaman çok hızlı ve kolay bir şekilde inşa edilebilmektedir. Eğimi ağır yağmur koşullarına karşı korurken erozyon kontrol şiltesi aynı zamanda yeni üst toprağın yerinde kalmasını sağlar ve yüzeydeki bitkilerin gelişmesine yardım etmektedir. Bu sayede bitkilerin kök sistemini güçlendirmektedir ve çekici görünümü korumaktadır.


 

Kohezif ve kirlenmiş malzemelerinde dahil olduğu sahadan kazanılan dolgunun kullanılabilmesi çok yüksek dayanıma sahip Tensar tek eksenli geogrid güçlendirmesi ile olabilmektedir. Bu da çok büyük maliyet tasarrufu sağlamaktadır ve saha içi-dışı malzeme nakliyesini de azaltmaktadır.

TensarTech NaturalGreen, sayesinde tek bir noktadan tam bir çözüme ulaşabilirsiniz. Çok gelişmiş TensarSoil yazılımını kullanarak, deneyimli mühendislerimiz ücretsiz uygulama önerisinden tam dizayn ve malzeme desteğine kadar hizmet sunmaktadır ve Profesyonel Sigorta kapsımı da mevcuttur. Daha dik eğimler için, TensarTech GreenSlope size çözüm sunmaktadır.


45˚'ye kadar toprak yüzey açıları için hızlı ve ekonomik stabilite

Çekici, tamamen doğal görünüm tercih edildiğinde veya çevre açısından hassas olan bölgelerde, TensarTech NaturalGreen çok yönlü ve tasarruf sağlayan 45˚'ye kadar toprak yüzey açıları için eğim çözümüdür.

TensarTech NaturalGreen Sistemine ne dahildir?

  • Sahada öneri verilmesi
  • Çok gelişmiş yazılım ile tam dizayn servisi
  • İnşaat çizimleri
  • Profesyonel garanti kapsaması
  • Tensar geogrid güçlendirmesi bağımsız olarak değerlendirilmektedir
  • Sahada inşaat tavsiyesi verilmesi


Need help?