Down to content

TensarTech® Mesa® Duvar Sistemi

Çok yönlü TensarTech Mesa Duvar Sistemi, toprakarme istinat duvarları ve köprü mesnetleri için mükemmel çözüm sunmaktadır. Betonarme yapılar gibi geleneksel metodlara göre önemli ölçüde inşaat zamanı ve maliyetinde tasarruf sunmaktadır.


120 seneye kadar dizayn ömrü olan güçlü ve bakım gerektirmeyen yapı, sistemin içindeki hazır beton modüler blokların Tensar tek eksenli geogridlere güvenli bir şekilde bağlanması ile arkasındaki toprak kütleyi güçlendirmesi sayesinde oluşmaktadır. Patentli bağlantılar, duvar yüzeyinin eğimli veya neredeyse dik açıda inşa edilmesine izin verecek şekilde dizayn edilmiştir ve bu bitişik yapılarda avantaj sağlamktadır.

Kademeli bloklar basit bir şekilde kuru döküm halinde, tipik olarak vinç veya iskele gerektirmeyen, kesme anahtarı gibi çalışan özel bağlantıları kullanan, neredeyse dik açılarda duvarların inşasına izin veren, çok çeşitli çekici kaplamalara sahiptir.


Esneklik ve ekonomi ile inşa edilen duvarlar ve mesnetler

Çok yönlü TensarTech Mesa Duvar Sistemi, toprakarme istinat duvarları ve köprü mesnetleri için mükemmel çözüm sunmaktadır. Betonarme yapılar gibi geleneksel metodlara göre önemli ölçüde inşaat zamanı ve maliyetinde tasarruf sunmaktadır.


Tensar'ın Duvar Sistemleri, dünya genelinde binlerce projede kanıtlanmıştır ve bir çok vaka çalışması mevcuttur. Bizim deneyimli mühendis ekibimiz, tam bir çözümü tek bir kaynaktan bulmanızı sağlayacaktır. Ücretsiz uygulama önerisinden tam dizayn ve tedarik servisine kadar her türlü çözümü Profesyonel Sigorta kapsamı ile birlikte sunmaktayız.

Need help?