Down to content

TensarTech GreenSlope®

Sağlam, güçlendirilmiş toprak kütlesi, Tensar'ın yatay tek eksenli geogridleri ile dayanıklı çelik üniteler birbirine kaplama yüzeyinde yüksek dayanımlı bodkin bağlantıları ile birlikte bağlanarak oluşturulmaktadır. Montaj sırasında, bu kaplama erozyon şiltesi ile birlikte kullanılırsa devam eden eğim şeklinde ince katman halinde üst toprağın tutulmasını sağlar veya kademeli teras kaplama yapısı ile sulamaya izin vermektedir. Kendinden renkli çelik kaplamalar normal olarak 60 sene dizayn ömrüne sahiptir veya galvanizli kaplamalar ile 120 sene dizayn ömrüne sahip olabilirsiniz. 

Çekici, tamamen doğal görünüm tercih edildiğinde veya çevre açısından hassas olan bölgelerde, TensarTech GreenSlope diğer toprakarme yapılara göre %75 e kadar tasarruf sağlayan, toprak setler için mükemmel bir çözüm olup 70˚'ye kadar toprak yüzey açıları için eğim çözümüdür. 45˚'ye kadar toprak yüzey açıları için NaturalGreen sistemi önerilmektedir.

45˚'ye kadar toprak yüzey açıları için çekici ve ekonomik bir sistem

Çekici, tamamen doğal görünüm tercih edildiğinde veya çevre açısından hassas olan bölgelerde, TensarTech GreenSlope diğer toprakarme yapılara göre %75 e kadar tasarruf sağlayan, toprak setler için mükemmel bir çözüm olup 70˚'ye kadar toprak yüzey açıları için eğim çözümüdür. 


TensarTech GreenSlope ile tek bir noktadan tam bir çözüm bulmak deneyimli mühendislerimiz sayesinde çok kolay olmaktadır. Gelişmiş TensarSoil yazılımını kullanarak, ücretsiz uygulama önerisinden tam dizayn ve tedarik servisine kadar her konuda hizmet sunmaktadır ve Profesyonel Sigorta kapsımı da mevcuttur.

Need help?