Down to content

Madencilik Gridi

Maden endüstisinde güvenlik çok önemlidir, ayrıca pratiklik ve maliyet açısından efektif olma birlikte önem arz etmektedir. Tensar'ın Madencilik Gridi, tüm konularda başarılı olması sayesinde geleneksel metal sistemlere göre hafif ağırlıkta montajı hızlı alternatif sunmaktadır.


Tensar Teknolojisi kullanan, BX3326 ve BX3316 Medencilik Gridleri korozyona karşı dayanıklı ve yangın geciktirici çift eksenli geogridler sütunları sarmak ve kiriş kontrolü için idealdir. Tensar Madencilik Gridleri, Tensar'ın Minex Kaya Hasırı UX3340 Çatı Şilteleri ve Kiriş Bantları ile kombine edilmektedir. Bunlar, 8 kat kaynaklı kablo hasırın dayanımına eşittir ve çoğu madencilik operasyonları için tam bir yapısal grid sistemi oluşturmaktadır. Yangın geciktirici olmayan ve UV stabilize edilmiş versiyon olan BX1610, efektif olarak yüksek duvar perde montajlarında kullanılmaktadır. Hafif olması ve esnek olması sayesinde madencilik gridleri sadece güvenli ve kolay montajlı olmakla kalmaz ayrıca üretimin daha fazla olmasını ve yaralanmaların azalmasını sağlamaktadır.

Metal alternatiflere karşı mükemmel performanslı basit montajlı çözüm

Hafif olması ve esnek olması sayesinde madencilik gridleri sadece güvenli ve kolay montajlı olmakla kalmaz ayrıca üretimin daha fazla olmasını ve yaralanmaların azalmasını sağlamaktadır.

Tensar'ın Madencilik Gridleri, dünya çapında madencilik operasyonlarındaki deneyim ve uzmanlık avantajını arkasına almaktadır.

  • Hafif ve montajı kolaydır
  • Montajı hızlıdır
  • Genel proje maliyetlerini azaltmaktadır
  • Metal alternatiflere karşı dayanıklılığı kanıtlanmıştır
  • Korozyona karşı dayanıklıdır ve yangın yavaşlatıcıdır
  • Montaj sırasındaki yaralanmaları azaltmaktadır
  • Zincir bağlantılara veya kaynaklı hasıra göre montaj zamanından %75 tasarruf

Need help?

Product Literature