Down to content

Çift eksenli geogridler SS

Dünya çapında on binlerce projede kullanılmıştır. Tensar'ın SS çift eksenli geogridleri, çalışma platformları, yollar ve güçlendirilmiş temeller gibi projelere uygulanmaktadır.

Tensar SS geogrid, ayrıca ısı ile yapıştırılmış örülmemiş geotekstile sahip geokompozit versiyonu da mevcuttur. İki yönde dayanım sağlayan tek parça kesişimlere sahip sağlam monolitik geogridtir, ayrıca kare şeklinde kenarları olan dikdörtgen kesitli bağlantıları vardır. Boşluk geçme kullanımı dışında, Tensar SS geogridleri çoğu uygulamada yenilikçi teknolojiye sahip TriAx® ile değiştirilmiştir Tensar TriAx geogrid , daha gelişmiş performans sunarak daha fazla tasarruf edilmesini sağlamaktadır. TriAx® 'ı daha fazla keşfetmek için buraya tıklayınız.

Orjinal geogrid

Tensar SS geogrid, ayrıca ısı ile yapıştırılmış örülmemiş geotekstile sahip geokompozit versiyonu da mevcuttur. İki yönde dayanım sağlayan tek parça kesişimlere sahip sağlam monolitik geogridtir, ayrıca kare şeklinde kenarları olan dikdörtgen kesitli bağlantıları vardır.

Need help?

Product Literature