Down to content

TensarPave dizayn programı, dizayn mühendislerine kaplama dizaynımı hızlıca yapabilmelerine imkan verip Tensar geogridlerini bağımsız katmanların güçlendirmesinde kullanmaktadır. Bu sayede, kaplama kalınlığının azaltılması ile maliyet açısından tasarruf maksimuma çıkarılmaktadır.

TensarSoil yazılımı, dizayn mühendislerine güçlendirilmiş toprak duvarlar ve eğimler için dizayn üretmelerine imkan vermektedir.

Tensar tarafından sunulan bu dizayn yazılımlarını kullanarak, dizayn mühendisleri ofis dahilinde dizaynlar yaparak çok değerli zaman tasarrufu yapmaktadırlar. Tensar Dizayn ve Teknik Destek takımı, dizayn mühendislerine bu işlem sırasında yardım için tavsiye vermektedirler ayrıca dizayn kontrol servisi de sunmaktadırlar.

TensarPave ve TensarSoil dizayn yazılımlarının kopyaları herhangi bir çalıştayımıza veya seminerlerimize katılan dizayn mühendislerine verilebilmektedir.

Lütfen, bu yazılımdan bir kopya almak istiyorsanız bize +44 (0) 1254 262 431 telefon numarası ile ulaşın ve biz size gönderelim. Eğer gerekli ise, sizin ofisinize elemanlarımızı gönderebiliriz ve eğitim verebiliriz.