Down to content

Tensar International, toprak güçlendirmesi ve zemin stabilizasyonu için teknoloji kaynaklı çözümlerde dünya lideri ve uzmanıdır.

Tensar International, geosentetik ürünler tedarik etmektedir ve yolların, demiryollarını ve kaplanmış alanların yapım maliyetini etkileyen kötü toprak koşulları için kanıtlanmış pratik çözümler sunmaktadır. Şirket, aynı zamanda toprak istinat duvarları ve eğimler, alt zemin geliştirmesi ve stabilizasyon, temeller, kaplamanın ömrünün arttırılması için asfalt güçlendirmesi ve toprak eğimler ve su yolları için erozyondan koruma ürünleri sunmaktadır.

30 yıldan fazla süre deneyime sahip olarak geleneksel metodlara alternatif olan yenilikçi, sürdürülebilir inşaat çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve dizayn etmekteyiz. Tensar geogrid ve geotekstil ürünleri ve sistemleri çok sıkı bir şekilde test edilmektedir ve üniversiteler, bağımsız laboratuvarlar ve ulusal otoriteler tarafından üzerine çalışılmaktadır.

Bizim yüksek performanslı çözümlerimiz, dünya çapında binlerce mühendislik projelerinde kullanılmaktadır, örneğin:

Eğer, zayıf zeminin stabilize edilmesi gerekiyorsa, eğim değişikliği duvarı veya eğimler gerektiriyorsa veya daha iyi performans göstermesi için asfalt kaplamalar güçlendirme istiyorsa, Tensar International'ın çözümü vardır.

Gerçek kazançlar

Tensar Teknolojisi, kompleks inşaat problemlerini çözerek maliyetleri indirmek, zaman kazanmak ve çevresel açıdan önemli faydalar sağlamaya yardım etmek için dizayn edilmiştir - basitçe ve hızlıca. Bizim kanıtlanmış, yenilikçi teknolojilerimiz, geniş endüstri deneyimimiz, uzmanlığımız ve bilgi birikimimiz ile projelerinizi geliştirebilmekteyiz.

Bizim geniş, dünya çapında yaygın üretim tesislerimiz, satış ofislerimiz ve distribütörlerimiz size tam destek sağlamakla birlikte uygulama ve dizayn mühendislerimiz sizinle birlikte ilk baştan çalışmaya başlayıp hedeflerinize ulaşmaya yardım edecektir ve bütçe içinde kalmanızı sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi edinmek için web sitemizin geri kalan bölümlerini de gezebilirsiniz, bilgi için kayıt olabilirsiniz veya broşürümüzü yükleyebilirsiniz.